Skurcz pochwy i silny ból podczas podniecenia

Witam Mam problem dotyczacy sfery intymniej. Podczas silnego podniecenia dostaje cos na wzór skurczu pochwy i silnego bólu wewnatrz. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale jest to strasznie nieprzyjemne. Nie wiem czy powinnam sie martwic??

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby moc coś wiećej powiedzieć. proszę koniecznie idać się do lekarza ginekologa.