Skurcze i bóle podczas aktywności seksualnej po poronieniu i wyłyżeczkowaniu

5 miesięcy temu poronilam i miałam zabieg w szpitalu wylyzeczkowanie. Od tamtego momentu mam ciągle jakieś problemy z macica,mam czasami bóle rozciągające się coś typu skurcze,a najgorsze problemy są podczas stosunku ,gdy czasem nawet z partnerem musimy odposcic ponieważ mam bóle przy aktywności seksualnej . Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki pod okiem specjalisty ginekologa.