Skurcze w podbrzuszu w 7. tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 7 tyg ciazy, i mam taki problem.. czesto w ciagu dnia lapia mnie skurcze w podbrzuszu.. nie cwicze ani nic takiego nie wykonuje co moze je wywolac, a skurcze pojawiaja sie nie raz nawet kiedy przekrecam sie z boku na bok, lub jak proboje wstac z lozka czy przykucne.. a nie raz sa takie same od siebie.. czy to jest powod do zamartwiania? To moja druga ciaza, w pierwszej nic takiego nie mialam. Dodam ze jestem w UK dlatego nawet nie wiem co zrobic, bo tu polozna prowadzi ciaze..

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn pewnego rodzaju bóle mogą występować. Ale ważne jest aby lekarza czy też położna wykonał/-a badanie ginekologiczne aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.