Skuteczna terapia Candida Albicans

Jak należy leczyć candida albicans z trzema plusami , aby ją skutecznie wyleczyć! mam przepisany syrop Flukonazol 2x10ml. przez 2 tygodnie i lekarz twierdzi ,że to jest koniec leczenia czy mam pójść do innego czy już nic nie brać, boję się aby candida się nie uodporniły na lek i potem ich już nie zniszczę. Jakie badania nalezy wykonać aby być pewnym że juz ich nie ma w organiżmie.

Piotr Pilarski

Witam,

ten lek i długość leczenia są prawidłowo dobrane. Nie napisała Pani jakie badanie wykazało Candida dlatego nie mogę odpowiedzieć jakie badaniami można wykonać. Jeśli objawy mina oznacza to że leczenie się powiodło.

Pozdrawiam.