Candida albicans w wymazie z języka

czy wymaz z języka gdzie wychodzi candida albicans jest wystarczającym, wiarygodnym wynikiem do leczenia czy nalezy jeszcze zrobić jakies dodatkowe badania z krwi na potwierdzenie candidy. Jak ja prawidłowo leczyć aby zwalczyć , jak postepowac ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższym wynikiem udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Bez dodatkowych informacji uzyskiwanych w czasie wywiadu medycznego nie można się wypowiedzieć.