Skuteczność tabletek antykoncepcyjnych Vibin podczas stosowania Asystor Slim

Witam, od kilku miesięcy biorę tabletki Vibin (codziennie o 20:00), potrzebuję teraz wspomóc się jednym opakowaniem Asystor Slim (wiem, że da się bez, ale przed ciążą ładnie pomogło mi to na początku zgubić kg, a teraz potrzebuję takiego "kopa"). Tabletki te stosuje się rano i na noc. Proszę o informację jak połączyć branie tabletek i wieczornej tabletki Asystor Slim, tak żeby mieć pewność działania antykoncepcyjnego. Liczę na fachową poradę. Dziękuję!
ponad rok temu

Niestety nie powinno kojarzyć się preparatów wspomagających odchudzanie z doustną antykoncepcją hormonalną. Zawarte w preparatach "do odchudzania " substancje mogą zmieniać profil wchłaniania lub metabolizowania się leków antykoncepcyjnych i tym samym zaburzać ich skuteczność.