Skutek uboczny Inidoxu na zapalenie przydatków

Mam 25 lat, przeszłam zapalenie przydatków, dostałam unidox, zle sie czulam po antybiotyki pieczenie w zoladku mimo to wzielam dokonca, ale z paleniem udalam sie do gastrologa na gastroskopii wyszlo podraznienie sluzówki, po tygodniu znow zaczelam odczuwac kłucie w okolicy jajnikow bylam u ginekologa stwierdzil ze jest ok i ze to nie od jajnikow, klucie utrzymuje sie szczegolnie po prawej stronie, mam tez wzdecia ale stolec normalny bez krwi sluzu. czy to skutek uboczny antybiotyku ?

Lek. Tomasz Budlewski

Ból brzucha może występować w czasie przyjmowania antybiotyku jest uznawany jako działanie niepożądane. Co do obecnych bóli konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub gastroenterologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.