Skutki długotrwałego niedoboru potasu

Jakie są długotrwałe skutki około 2 lat niedoboru potasu ?. Czy tak długi niedobór mógł DŁUGOTRWALE odbić się na moim zdrowiu ? np mogą mi zacząć siwieć włosy albo robić się sine dołki pod oczami ? Które już nie znikną czy potas ma na to wpływ ?

Lek. Tomasz Budlewski

Niedobór potasu może powodować zaburzenia pracy serca, które mogą być niebezpieczne. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.