Skutki uboczne leku Anafranil

brałem przez 6 tygodni anafranil rano 10mg i wieczorem 10mg ,czułem się dobrze ale po tym czasie coś mnie zmartwiło i nerwy wróciły to dorzuciłem drugą tabletkę na wieczór.teraz czuje się różne ,nawet mam skutki uboczne.czy to możliwe aby po dodaniu tak małej dawki ponownie czekać na efekty?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję, by nie leczył się Pan samodzielnie - proszę skonsultować się ze specjalistą psychiatrą, który zmodyfikuje dawki oraz ewentualnie zmieni lek.