Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skutki uboczne leku Mycosyst

Chciałam zapytać o skutki uboczne leku Mycosyst 200. Kilka dni temu zauważyłam u siebie swędzenie co zdarzało się już, udałam się do ginekologa, zazwyczaj dostawałam leki dopochwowe, tym razem miałam końcówkę miesiączki, dlatego dostałam lek doustny z zaleceniem stosowania go raz na dobę przez 7 dni. Biorę go od dwóch dni, odczuwam rozbicie, jest mi niedobrze, tak trochę się "zawieszam" i boli mnie żołądek zastanawiam się czy mogą to być skutki uboczne brania tego leku? I czy lepiej go odstawić?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Krwawienie w ciąży - przyczyny i postępowanie

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Witam serdecznie,

mogą to być skutki uboczne. Proszę zgłosić się do ginekologa. Warto się zastanowić czy lepiej mieć przez 7 dni skutki uboczne czy nie wyleczoną infekcję grzybiczą.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy