Skutki uboczne stosowania leku Setalof podczas leczenia depresji

Witam biorę lek setaloft 3 miesiące bo mam depresję i jak każdy lek ma jakieś objawy u mnie to są pieczenie oczu pod powiekami ból głowy średni albo jak odpoczywam leżąc to mam nie kiedy tiki mięśni czy te objawy ustąpio po zaprzestaniu brania tego leku i wyleczeniu depresji ?

Piotr Pilarski

Sugeruje udać się do lekarza rodzinnego. Być może konieczna będzie zmiana leku.

Pozdrawiam.

Szanowny Panie, branie leków nie sprawi, że wyleczy się Pani z depresji. Leki tłumią objawy, zastępując jedne drugimi, ale nie dotykają przyczyny Pani cierpienia. Proszę zapoznać się z możliwymi skutkami ubocznymi przyjmowanych przez Panią leków. Odsyłam również do artykułów:

http://opsychiatrii.pl/psychotropy-powoduja-zaburzenia/

http://psychoterapia.natemat.pl/

Panu potrzebna jest psychoterapia, a nie leki. Psychoterapia jest najsuteczniejszą metodą leczenia zaburzeń lękowych. Zachęcam Pana do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie: www.pocieszka.pl ,gdzie znajdzie Pan również adresy zaufanych specjalistów w pana okolicach.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej