Słabe krążenie po zdjęciu gipsu

witam serdecznie!wczoraj zdjeto mi gips z nogi po zlamaniu ze skreceniem kostki..noga szczuplutka ,stawac moge na nia i chodzic ale robi sie czerwona lacznie z palcami przy chodzeniu,,po za tym pod kostka jest siniec niewielki..czy to normalne?bulu nie ma...a moze to slabe krazenie jeszce w nodze?co robic by wrucilo do normy?..dziekuje za odpowiedz z gory ..pozdrawiam goraco!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy lub jeżeli szybciej to do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.