Słabe krwawienie 2 tygodnie po miesiączce

Witam. 12.12 zaczęłam mieć miesiączke, skończyła się 18/19.12. Dziś (03.01) zauważyłam bardzo lekkie krwawienie. Czy to możliwe zeby zaczynała mi się miesiączka?

Odpowiedź na Pani pytanie jest możliwa po konsultacji ginekologicznej i wykonaniu badania usg dopochwowego, dlatego, że przyczyny krwawienia z dróg rodnych mogą być bardzo różne.