Słabość w ręce i bóle palców

Wlasnie sie obudzilam po chwilowej drzemce. Nie wiem co mnie obudzilo, ale bardzo bolal mnie palec wskazujacy i przy ruszaniu nim bol sie nasilal. Teraz czuje okropna slabosc w lewej rece i jakby byla spuchnieta dziwnie, palec tez jest jakis spuchnety, nie wiem co sie dzieje. Bardzo sie wystraszylam. Prosze o pomoc. Dodam, ze mam 20 lat i dosc ciezka jak dla mnie prace fizyczna od niedawna.

Witam. Opisane dolegliwości najprawdopodobniej spowodowane są przybraniem niewygodnej pozycji w trakcie snu. Raczej nie ma Pani powodów do obaw, warto jednak skonsultować się z lekarzem poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.