Stan po złamaniu łokcia

witam. mialem zlamany lokiec rok temu dokladnie,zdjecie gipsu mialem 8 marca zeszlego roku po tym czasie chodzilem na rechabilitacje prywatnie i do szpitala i nic mi te cwiczenia nie daly dodatkowo chodze na basen zeby miesnie rozluznic i tez malo mi to daje. W dodatku mi miesien niknie i nie wiem czy martwica sie nie wdaje tego wlasnie pewny nie jestem. Czy jest taka mozliwosc zeby ta reka byla operowana czy zbyt skomplikowane jest operowac lokiec?

Witam! Jak najbardziej istnieje możliwość operacyjnej naprawy stawu łokciowego. Być może opisane objawy są wynikiem nieprawidłowego zrostu. Sugeruję wizytę u specjalisty ortopedy który przeprowadzi bezpośrednie badanie.