Ćwiczenia 15 dni po złamaniu wyrostka dziobastego łokcia lewego

Witam Jestem 15 dni po zlamaniu wyrostka dziobiastego lokcia lewego. 4 dni temu zdjeto mi kokon bandazowy i zalozono opaske usztywniajaca. W szpitalu kazano mi prostowac lokiec natomiast lekarz prowadzacy tego zabronil. Mam wizyte kontrolna u lekarza prowadzacego 4 wrzesnia czyli miesiac po zdarzeniu. Jakie cwiczenia moge wykonywac na dzien dzisiejszy ? Czy rehabilitacje moge robic po pelnym zroscie czy podczas zrostu jezeli zlamanie bylo stosunkowo male ?

Witam, proszę ćwiczyć dłoń i st. barkowy oczywiście pod okiem terapeuty. Stawem łokciowym można zająć się gdy będzie pełny zrost. Pozdrawiam