Ćwiczenia fizyczne po złamaniu ręki w łokciu

Witam . Jakie ćwiczenia po złamaniu ręki w łokciu (złamanie wyrostka dziobiastego kości łokciowej) mogę wykonywać w domu ?? Dodam że rękę zginam już znakomicie natomiast mam problem z jej prostowaniem (ok.60 stopni prostuję) Czy uda mi się ją kiedykolwiek wyprostować ??(jestem 4 miesiące po tym zdarzeniu) Zrost kości jest prawidłowy Lekarz prowadzący do tej pory nie posłał mnie na żadne rehabilitacje mam ćwiczyć rękę sam w domu. Proszę o jakąś fachową pomoc i poradę .Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zatem wykonywać ćwiczenia polegające na prostowaniu kończyny w stawie łokciowym. W razie wątpliwości proszę udać się do specjalisty rehabilitacji, który zaplanuje leczenie mające na celu powrót do pełnej sprawności.

Dodam od siebie, że te ćwiczenia powinno się robić często, tj. najlepiej co 1 godz. po 10-15min. Tak często!, ale przez co najmniej 3 mies. Efekt murowany - nawet teraz po 4m. od złamania. Życzę wytrwałości! Pozdrawiam