Ćwiczenia przy złamanej szyjce kości udowej i złamaniu trzonu kości łokciowej

Witam,syn(23l) ma złamaną szyjkę k.udowej pr.(3 śruby),zespolone wieloodł.złamanie trzonu kości łokciowej,wyrostka łokciowego i wielodł.złamanie k.ramiennej.Ze szpitala został wypisany 23.07 z zaleceniem:chodzenie o kuli pachowej przez 8 tyg.Niestety boi się i tylko jeździ na wózku.Jakie ćwiczenia może wykonywać w domu ,żeby sobie nie zaszkodzić?Do poradni uraz-ortop. idzie dopiero 20.08.Skierowania na rehabilitację jeszcze nie dostał. Na łokciu pod blizną i obok zrobiła się rana i ropieje.Mama

Dobry wieczór:)
Wizyta u lekarza lub w szpitalu , zapewne szybciej w szpitalu dla Mnie najbardziej niepokojąca jest ropiejąca rana.
Jeśli chodzi o ćwiczenia to polecam ćwiczenia izometryczne ( napinanie i rozluzlużnianie mięśni).