Złamanie trzonu kości łokciowej prawej

Dzień dobry mam złamanie trzonu kości łokciowej prawej.22-B1. Jest to złamanie wieloodłamowe. Przebyłam operacje zostało to zespolone płytką oraz śrubami. Jestem młoda mam 24 lata. Czy jest szansa do powrotu pełnej sprawności i sportu? Od jutra będę poddana rehabilitacji. Krioterapia. laser oraz ćwiczenia. Zabieg miał miejsce 18 września. Jak długo będzie odbywało się leczenie? Zdjęcie rtg: http://wrzucaj.net/aakf Dziękuję bardzo za jakiekolwiek odpowiedzi.

Szanowna Pani,

Jako wieloletni praktyk chirurg reki mogę Pani odpowiedzieć, że jest taka szansa - miałem wiele tego rodzaju "powrotów" w swojej karierze.
Jednak nie mogę o tym zdecydować na podstawie tego rodzaju korespondencji. Zdecydowanie rekomenduję kolejnę konsultację z lekarzem prowadzącym (bądź z innym specjalistą chirurgiem ręki) .

Z poważaniem - dr Tomasz Matuszewski