Złamanie trzonu kości łokciowej prawej
Dzień dobry mam złamanie trzonu kości łokciowej prawej.22-B1. Jest to złamanie wieloodłamowe. Przebyłam operacje zostało to zespolone płytką oraz śrubami. Jestem młoda mam 24 lata. Czy jest szansa do powrotu pełnej sprawności i sportu? Od jutra będę poddana rehabilitacji. Krioterapia. laser oraz ćwiczenia. Zabieg miał miejsce 18 września. Jak długo będzie odbywało się leczenie? Zdjęcie rtg: http://wrzucaj.net/aakf Dziękuję bardzo za jakiekolwiek odpowiedzi.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Szanowna Pani,
Jako wieloletni praktyk chirurg reki mogę Pani odpowiedzieć, że jest taka szansa - miałem wiele tego rodzaju "powrotów" w swojej karierze.
Jednak nie mogę o tym zdecydować na podstawie tego rodzaju korespondencji. Zdecydowanie rekomenduję kolejnę konsultację z lekarzem prowadzącym (bądź z innym specjalistą chirurgiem ręki) .
Z poważaniem - dr Tomasz Matuszewski