Ślad białka i krwi w moczu po infekcji wirusowej

Czy u dziecka ktore przeszlo jakąs wirusową infekcje i ma nadal katarek moze w moczu wyjsc slad bialka i krwi? Wyszedl slad bialka 30mg a w osadzie krw biale 2-4 a czerwone swieze 1-3.kreatynina 44 u mmol ,mocznik 3,7 mmol.Lekar nasz stwierdził z morfologii ze jakis wirus przechodzi przez syna (4latka).badania byly robione rutynowo ale bardzo mnie to zmartwilo ze nerki cos zle pracują.strasznie sie zamartwiam .syn normalnie pije,sika ,je ,jest wesoly energiczny.ale boje sie ze to poczatek czegos

Aleksander Ropielewski

W takiej sytuacji warto dla uspokojenia powtórzyć badania po zakończeniu leczenia.