Ślad płynu w miednicy mniejszej między pętlami jelit
Dzień dobry. Miałem robioną tomografie komputerowa, w której napisano "Ślad płynu w miednicy mniejszej między pętlami jelit" co to może oznaczać z góry dziękuję za odpowiedź

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Ślad płynu może być związany z przebytym stanem zapalnym. Nie można wykluczyć innego podłoża. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.
Witam,
Ślady płynu w miednicy mniejszej między pętlami jelit mogą być o rożnej etiologii np. na tle przebytego zapalenia.
Ostateczna interpretacja należy jednak do lekarza prowadzącego, który na podstawie badania TK oraz obrazu klinicznego postawi diagnozę.
Pozdrawiam serdecznie.