Niewchłonięty płyn między pętlami jelit po resekcji

jestem po czesciowej resekcji jelita grubego i cienkiego z powodu guzkow..guzy okazaly sie niezlosliwe.Od operacji minelo 4 lata,miedzy petlami jelit pozostal plyn,ktory nie wchlonal sie calkowicie,czy to jest patologiczne?

Mam za mało danych , proszę pytać chirurga , który operował lub zlecał badanie na podstawie którego Pan wie , że ma Pan płyn miedzy pętlami jelit , zż