Śledziona niejednorodna, nieco powiększona w usg 4-latka
prosze o interpretacje wynikow badan mojego 4letniego synka:usg brzuszka: sledziona niejednorodna nieco powiekszona 9cm nerki pol prawidlowo dl ok 76mm watroba drogi zółciowe trzustka okolica duzych naczyn prawidlowe. rtg klatki:zageszczenie w oklicybieguna dolnegowneki prawej-bronchopneumonia?,poszerzona wneka? pozostale pola plucne bez zmian naciekowych przepona wolna sylwetka serca rtg w normie. morfologia :aso 504IU/ml hematokryt 34 MCV 74 MCH 27 MCHC 36,3 EOZYNOFILE 4,3 BAZOFILE 0,7 CB 9

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany w badaniach obrazowych wymagają rozszerzenia diagnostyki. Morfologię powinno się interpretować całościowo. Wskazana jest wizyta u lekarza.