Na co wskazują takie wyniki badań płuc u 26-latka?

odwnekowo zageszczony rysunek okoloskrzelowy pozatym pola plucne bez zmian ogniskowych i naciekowych . sylwetka serca prawidlowa . przepona wraz z katami wolna

Dzień dobry, najbardziej prawdopodobna jest infekcja, jednak nie można postawić diagnozy wyłącznie na podstawie samego zdjęcia, bez wywiadu i oceny obrazu klinicznego. Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego badanie.