Badania radiologiczne klatki piersiowej u 39-latki

witam mam 39 lat mam wykonane badanie radiologiczne klatki piersiowej i jest opisane tak . Pola płucne bez zmian ogniskowych rozedmowo przejaśnione, wnęki nieżytowe. sylwetka serca w normie .przepona gładka katy przeponowo-żebrowe wolne.Czy ten wynik badania jest dobry

Witam serdecznie,

Nie można na podstawie samego wyniku badania RTG klatki piersiowej postawić rozpoznania. Wynik badania musi być skonfrontowany z obrazem klinicznym pacjenta. Dlatego proszę udać się do lekarza zlecającego badanie lub lekarza rodzinnego w celu konsultacji.

Pozdrawiam.