Tomografia komputerowa 3D
Tomografia to badanie, które może posłużyć wykryciu schorzeń neurologicznych lub laryngologicznych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tomografii komputerowej w trójwymiarze.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Może oznaczać np przewlekły stan zapalny oskrzeli i konieczna dalsza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie