Co oznacza opis badania RTG klatki piersiowej u 33-latki?
witam co oznacz opis rtg klatki piersiowej? Przepona i kąty wolne. Pola plucne o zaznaczonym rysunku oskrzelowym. Sylwetka serca w normie. Czy to oznacza ze moze byc jakies zapalenie oskrzeli?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Może być, ale badanie nie wskazuje na to jednoznacznie. Wynik powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie, który uwzględni Pani stan kliniczny i pozostałe badania. Pozdrawiam!