Co oznacza opis badania RTG klatki piersiowej u 33-latki?

witam co oznacz opis rtg klatki piersiowej? Przepona i kąty wolne. Pola plucne o zaznaczonym rysunku oskrzelowym. Sylwetka serca w normie. Czy to oznacza ze moze byc jakies zapalenie oskrzeli?

Lek. Michał Lenard

Może być, ale badanie nie wskazuje na to jednoznacznie. Wynik powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie, który uwzględni Pani stan kliniczny i pozostałe badania. Pozdrawiam!