Czy zrobić za rok mammografię ponownie?
Mam zrobiona m amografie piersi gdyż często miałam co jakiś czas pieczenie jakieś szczypanie bez innych objawów. Samo ustnie przechodzilo. Wynik jako otrzymałam biordes bez oznaczenia liczne mikrozwapnienia Czy mam zrobic za rok m amografie .

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik powinien ocenić Pani ginekolog, który również Panią zbada i zdecyduje, czy jest potrzeba wykonania badania za rok. Jeśli nie podejmie takiej decyzji, należy skierować się na badanie po 2 latach od poprzedniego. Pozdrawiam!