Interpretacje RTG płuc u palącej kobiety

prosze o interpretacje RTG. owalny szeroki cien rzutujacy sie wneke lewa moze odpowiadac poszerzeniu srodpiersia-poszerzone wezly chlonne?.do dalszej diagnostyki w tym TK. Zageszczenia miazszowe w dolnym polu pluca lewego.. poza tym pola plucne bez,zmian ogniskowych. przepona I katy wolne. sylwetka serca w normie. widoczne na wykonanym zdjeciu czesci kostne zeber nie wykazuja zmian. kobieta 33 lata palaca od 13 lat. bole pod lopadka lewa oraz uczucie ucisku w klatce piersiowej.uczucie guli w pr

Lek. Tomasz Budlewski

Muszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyzsze badanie. Koniecznejest rozszerzenie diagnostyki W tym wykonanie tomografii komputerowej