Wynik badania radiologicznego płuc do analizy

opis badania radiologicznego płuc "w polu gornym prawego pluca zageszczenia miazszowe o wygladzie zmian zapalnych, na zdjeciu bocznym lokalizuja sie w placie gornym (segment 2 i czesciowo 3) Poza tym pluca bez uchwytnych zmian ogniskowych. Wneki plucne naczyniowe. Czy wwszystko jest okej ??

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podtsawowych informacji o objawach i bez badania pacjenta nie jestem w staie udzielic porady, prawdopodobnie to zmiany zapalne.