Interpretacja badania RTG płuc a ryzyko nowotworu

Kobieta , 34 lata , prosze o interpretacje RTG czy to nowotwor?owalny szeroki cien rzutujacy sie wneke lewa moze odpowiadac poszerzeniu srodpiersia-poszerzone wezly chlonne?.do dalszej diagnostyki w tym TK. Zageszczenia miazszowe w dolnym polu pluca lewego.. poza tym pola plucne bez,zmian ogniskowych. przepona I katy wolne. sylwetka serca w normie. widoczne na wykonanym zdjeciu czesci kostne zeber nie wykazuja zmian. palaca od 13 lat. bole pod lopadka lewa oraz uczucie ucisku oraz przeszkody

Witam , rozpoznania w onkologii stawia histopatolog po zbadaniu pod mikroskopem fragmentu tkanki pobranej w wyniku biopsji! Ja wiem tylko tyle , co napisano w opisie rtg! Konieczna dalsza diagnostyka! z.żurawski