RTG płuc u 8-letniego dziecka

rtg 8 latka pola plucne bez zmian ogniskowych, porzerzenie srodpiersia gornego po prawej-vcs, wneki poszerzone, konty przeponowo zebrowe wolne, przepona ustawiona prawidlowo, sylwetka serca powiekszona. Prosze o interpretacje wyniku synka.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się dokładnie odnieść należy obejrzeć zdj rtg, z opisu jedynie może niepokoic poszerzenie wnęk, prosze koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.