Ślinienie się u 2-letniego dziecka

witam, Mój synek ma 2 lata i 4 miesiące. Od kiedy pamiętam mocno się ślini. Śliniaki trzeba zmieniać 3-4 razy dziennie, bo inaczej cała koszulka pod brodą jest mokra. Ma już prawie wszystkie zęby oprócz dwóch górnych "piątek". Ślinienie się ma miejsce nawet w tych okresach kiedy synek nie ząbkuje- przez ostatnie 3 miesiące nie wychodził żaden ząb, a mimo wszystko śliny było dużo. Zauważyłam, że synek bardzo często ma otwartą buzię. Co powinnam robić? Czy może to być problem laryngologiczny?

Lek. Tomasz Budlewski

możliwe ze tak. proponuję udac się do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.