Śluz i krew w kale u 20-latki

Mam 20lat, w tamtym roku zaczęłam studiować medycynę, był to dla mnie stresujący rok, na wakacjach zaczęłam zauważać na papierze toaletowym po wyproznieniu śluz, był żółtawy, wcześniej w maju przez 3dni widywałam krew na papierze toaletowym i ból po wyproznieniu który po kilku minutach ustawał. Teraz często, choć nie zawsze widzę w stolcu białe kosmyki, kulki, wydaje mi sie ze to śluz, tylko ścięty, staram sie odżywiać prawidłowo i regularnie, nie mam dolegliwości bólowych, co to moze być?

To normalne, że w stolcu może znajdować się śluz, czasami zbity w większe fragmenty. Błona śluzowa jelita grubego wytwarza śluz, zwykle miesza się on z masami kałowymi, niekiedy jednak ten proces jest niepełny i wtedy objawy sa takie jak u Pani.