Ołówkowaty stolec, wzdęcia, gazy, śluz w kale, krew z odbytu i brak apetytu

Witam, od kilku miesięcy mam tzw 'stolec ołówkowaty', zazwyczaj oddaję stolec już w czasie posiłku lub ledwo po jego zakończeniu. Codziennie mam wzdęcia i cuchnące gazy. Przy podcieraniu się na papierze pojawia się krew. Od kilku lat zauważałam śluz w kale oraz białe cząstki wielkości grochu. Od dzieciństwa nie mam apetytu, często nie wypełniam normy kalorycznej, bardzo łatwo tracę masę ciała nawet gdy jem normalnie. Udam się do lekarza, jednak proszę o wstępną diagnozę.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.