Śluz po czterech dniach od przyjęcia Ellaone a możliwość ciąży

Witam. Uprawiałam stosunek z chłopakiem w trakcie spadła nam prezerwatywa.Miałam wtedy dni płodne. po 56 dniach zażyłam tabletkę ellaone w dzień owulacji. Była to godzina 22. Od wzięcia tabletki minęły 4 dni . Na drugi dzień wypłynął ze mnie mały śluz wyglądał jak rozpuszczona biała tabletka. Czy szansa na ciąże jest duża ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Szansa na ciążę jest mała. Dla własnej pewności proponuję wykonać test ciążowy za ok tydzień.
Pozdrawiam