Śluz przy antykoncepcji doustnej

am zaczelab brac antykoncepcje i zostaly przypisane mi atywie . i teraz mam dziwny sluz w sensie ni to lepki ni to woda . bezbarwny bezwonny . biore od 1 dnia miesiaczki codziennie o 20 a druga sprawa to jest to jestem bardziej sucha . a e sprawa jak mam przekonac mojego partnera ze mozemy sie kochac bez zabezpieczenia itp. ze nic mi nie bedzie , naczytal sie jakis glupot w internecie i swiruje

Magdalena StusiĹska

Jeżeli chodzi o przekonanie partnera- trzeba go uspokoić że jeśli bierze Pani tabletki zgodnie z zaleceniami są one bardzo skuteczne. Zmiana śluzu i suchość pochwy mogą być spowodowane antykoncepcją- to niestety skutki uboczne tabletek.