Starania o dziecko a ból podbrzusza i biały śluz

Witam serdecznie , miesiaczka zaczela mi sie 7.11 od 18 do obecnie staram sie o dziecko . Kochalismy sie od 18 codziennie z wytryskiem do srodka po kilka razy dziennie ,od trzech dni boli mnie podbrzusze , raz mocniej raz slabiej , wczoraj zauwazylam bialy lepki sluz dzis jest sucho , podbrzusze wciaz boli, cytologie niedawno mialam robiona i wyszla prawidlowa , igg tez prawidlowe hcv rowniez dobre ginekologicznie jestem zdrowa , zazywam inofolic czy mozliwe ze doszlo do zaplodnienia ??

MichaĹ Kurek

Aby potwierdzić zapłodnienie należy wykonać test ciążowy (z moczu lub badanie beta-hcg z krwi). Aby wynik był wiarygodny, badanie musi być wykonane min. 8 dni po zapłodnieniu. Co do białego śluzu, polecam konsultację ginekologiczną.