Co jest powodem bólu podbrzusza i towarzyszącym temu gazów?

Witam. Boli mnie podbrzusze i ogolnie mam wciaz i wciaz gazy,zalatwiam sie rzadko od zawsze, raz na 3 dni np, 2tyg temu zaobserwowalam czerwone plamki i duzo sluzu w kale a dzisiaj zrobilam jednego bobka i obok tego wyszlo cos bialego,jakby gesty lepki zbity bialy sluz taka plama.a brzuch bolal jakbu bardziej niz na to co sie stało. ..co to moze być

Lek. Michał Lenard

W celu postawienia dokładnej diagnozy konieczne będzie zbadanie Pani i wykonanie dodatkowych badań z krwi i kału. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania i w razie potrzeby skieruje Panią do gastrologa. Pozdrawiam!