Śluz przypominający owulacyjny a możliwość ciąży

witam okres zaczał sie 11.08 a 14.08 ostatni dzien okresu( miałam delikatne plamienie jeszcze) kochałam sie z męzem bez zabespieczenia gdyz prezerwatywa zsunęła sie i została we mnie przed wytryskiem ...maz doszdł we mnie po zakonczeniu dopiero zobaczylismy ze nie ma prezerwatywy wjełam ja i szybko sie umyłam następnego dnia mialam delikany śluz a dziś 18.08 mam typowy sluz jak w dni płodne cykle mam systematycznie co 28/27dni ... jaka jest mozliwosc ze jestem w ciazy boje sie i prosze o odp

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
To był trzeci dzień cyklu - ciąża jest mało prawdopodobna (ryzyko praktycznie równe zeru). Pozdrawiam