Wytrysk poza pochwą a możliwość zapłodnienia

Czy jesli kochalismy sie jednego dnia i był wytrysk w prezerwatywie poza pochwą, a następnego dnia był stosunek, tyle że włożył na chwilę bez gumki, to mogło dojść do zapłodnienia? Było to jakies dwa miesiące temu i od tamtej pory dostałam już jedna miesiączkę i trwała 6 dni. Ale nadal mam obawy...Drugi dzień spóźnia mi się kolejna miesiączka. Ale w czasie dni płodnych w tym miesiącu miałam brązowy sluz ( wydaje mi się, że mogło to byc w czasie owulacji gdyz mam nieregularne cykle), .

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąża raczej w takim przypadku jest wykluczona. Ale warto zgłosić się do ginekologa celem szukania innych możliwych przyczyn zaburzenia cyklu . Pozdrawiam