Stres i nieregularne miesiączkowanie a prawdopodobieństwo ciąży

Mam nieregularne cykle, gł. ok. 40 dni, ale też prawie 60 dni. Współzyjemy, lecz częste spóźnianie okresu to wynik zaburzeń cyklu a nie ciąży. Ale zawsze mimo to przeżywam ogromny stres, tak jak teraz. Okres spóźnia się 2 tyg. Od tamtej pory mam jego objawy: bolące nabrzmiałe piersi, wypryski na dekolcie, czasem coś zakłuje w podbrzuszu. Poza tym brak sluzu. Zabezpieczamy sie prezerwatywami , tylko czasem na początku na chwile włoży bez, ale nic nie ma. Dochodzi w gumce poza pochwą. Ciąża?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy.