Słyszenie głosów a padaczka

Dobry wieczór moim problemem jest choroba psychiczna ale to nie wszystko słyszenie głosów mam juz od ponad 13lat i urojenia czasem ,ostatnio trace pamięc ,zapominam .Ale chce spytac o cos innego jakies 5lat temu miałem padaczkę nie wiem co i jak to się stało że po tym zatrzeło ruszac sie mi przyrodzenie i jeśli myśle o tym to dostaje takiego uczucia jakiego nigdy nie miałem lecz czasem rusza się samo bez myslenia mówiłem o tym lekarzom psychiatrą powiedziweli że to normalne ale dla mnie nie jest

Jeśli to Pana niepokoi warto jeszcze raz poruszyć ten temat ze swoim lekarzem i psychoterapeuta. Jeśli potwierdza wcześniejszą diagnozę warto im zaufać.

Dzień Dobry Panu,

Skoro poruszył Pan w rozmowie z lekarzem, niepokojący Pana temat i uzyskał odpowiedź, to myślę, że jest potrzeba zaakceptowania tego faktu.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej