Leczenie na depresję i urojenia

Lecze sie na depresje 2 lata I mam mysli typu zrobie krzywde bliskim zonie dziecku nic nie ciagnie nie do tego to cos takiego naj urojenia sekundowe czy to normalne w depresij

Witam. Takie myśli jeśli dotyczą bliskich Pana osób mogą być dla Pana bardzo obciążające i trudne do zniesienia. Mogą one dotyczyć innego zaburzenia niż depresja ale współwystępować z objawami depresyjnymi. W Pana liście jest zbyt mało informacji żeby postawić diagnozę. Napisał pan, że leczy się na depresję, przy następnej wizycie u specjalisty koniecznie proszę opowiedzieć o występowaniu takich myśli. Psychiatra zapyta Pana o dodatkowe informacje i na tej podstawie postawi właściwą diagnozę. Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Bardzo proszę powiedzieć lekarzowi prowadzącemu o Pana myślach.
Lekarz zna Pana i Pana historię.

Życzę Panu wszystkiego dobrego,
Irena Mielnik-Madej