Spadek beta-HCG i brak krwawienia 18 dni po inseminacji

mam 38 lat endometrioze4stopnia.jestem po2 inseminacji.nasienie partnera ponizej 1 ml.lekarz powiedzial ze ponizej 2ml nie wykonuja inseminacji ale ze moj profesor zlecil to wykona.proponowal zglosic sie na in-vitro rzadowe.w 13 dniu od inseminacji moja beta hcg wynosila 27 powtorzylam po4 dniach i spadla do 0,5 czyli stracilam ciaze?dzis jest 18 dzien od inseminacji nie krwawie nie plamie biore nadal luteine 2xdziennie100mg.wizyte u lekarza mam za 2 tygodnie. nie wiem co o tym myslec co robic?!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podwyższony poziom beta-hCG najpewniej związany był z lekami, które Pani przyjmuje w związku z inseminacją. Być może nie była Pani zatem nawet w ciąży. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.