Spadek libido i bolesność okolicy lędźwiowej u 34-letniej osoby

witam.od 2 lat biorę 1 tab bromocor na noc i luteine podjęz. 1 tab 16-24dc przy hiperprol.czynno. Prl po obciąż.mtcp 10- krot. wzrost. Prl na czczo 6-20ng/ml. MRi głowy za 2mce. Endo.badała tylko TSH i PRL. Proszę o rady. Mam w normie fosfataze,Na,K,Ca,CPK,mocznik,kreatynine,GGT,billurb,glukoze,TSH-2 mIU/l. Za to ponad normę- cholesterol 230,ob 40,crp 10,Fe 40,a przyjmowałam SorbiferD 2p. Czuje się b.źle zawsze w 2 poł cyklu,mastodynia,spadek libido,bóle okol.lędźwiowej,lęki,zawroty-przez 2 tyg.

Aleksander Ropielewski

Mastodynia i spadek libido wynikają z hiperprolaktynemii. Również zaburzenia lękowe moga być powodowane zaburzeniami i zmianami hormonalnymi. Pozostałe objawy są mniej specyficzne i wymagaja dodatkowej diagnostyki, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ bez mozliwości badania przez komputer nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie co jest ich powodem.