Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spadek libido i bolesność okolicy lędźwiowej u 34-letniej osoby

witam.od 2 lat biorę 1 tab bromocor na noc i luteine podjęz. 1 tab 16-24dc przy hiperprol.czynno. Prl po obciąż.mtcp 10- krot. wzrost. Prl na czczo 6-20ng/ml. MRi głowy za 2mce. Endo.badała tylko TSH i PRL. Proszę o rady. Mam w normie fosfataze,Na,K,Ca,CPK,mocznik,kreatynine,GGT,billurb,glukoze,TSH-2 mIU/l. Za to ponad normę- cholesterol 230,ob 40,crp 10,Fe 40,a przyjmowałam SorbiferD 2p. Czuje się b.źle zawsze w 2 poł cyklu,mastodynia,spadek libido,bóle okol.lędźwiowej,lęki,zawroty-przez 2 tyg.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe

Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Mastodynia i spadek libido wynikają z hiperprolaktynemii. Również zaburzenia lękowe moga być powodowane zaburzeniami i zmianami hormonalnymi. Pozostałe objawy są mniej specyficzne i wymagaja dodatkowej diagnostyki, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ bez mozliwości badania przez komputer nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie co jest ich powodem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy