Spadek masy ciała, bóle brzucha, wydalanie kału z krwią

Dzien.dobry. Jestem mężczyzna w wieku.20 lat. Ostatnio zauwazylem spadek.masy.ciala. nie wykonuje żadnych cwiczen.poza.praca. Apetyt mam czasem wiekszy niz.zwykle. od czasu do czasu boli mnie brzuch i zauwazylem czasami krew wraz z wydalaniem sie. Byłem u chirurga i z tego.co.mi powiedzial to.chyba mam wrzody.lecz nie wie gdzie. Co.mam w tej sytuacji.zrobic? To.śmiertelne? Roznie piszą na forach wiec.wole zapytac specjalistów

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wrzody żołądka lub dwunastnicy. A dodatkowo jeśli obserwuje Pan żywoczerwoną krew w stolcu, to najprawdopodobniej ma Pan również hemoroidy.
Choroba wrzodowa nie jest śmiertelna,ale jej powikłania mogą doprowadzić do zgonu, dlatego sugeruję skonsultować sie osobiście z lekarzem rodzinnym i ustalić co dokładnie Panu dolega.