Spadek wagi ciała u dwumiesięcznego dziecka

Witam moja dwumiesięczna córeczka ma problem z jedzeniem spadła na wadze choć zaczynała jeść 70ml, lekarze kazali sondę jakiś czas miała ale zaczęła jeszcze miej jeść teraz je butelką 20-30 ml i zaczyna płakać ,jak by sie dławiła tym mlekiem ,Proszę o jakąś radę .

Aleksander Ropielewski

Należy skontrolować czy córka je poprawnie oraz w razie konieczności powrócic do dożywiania przez sondę. Mam za mało informacji i nie mam szansy przeprowadzenia badania aby powiedzieć coś dokładniej odnośnie możliwej przyczyny problemów z jedzeniem u Pani córki.