Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spadek wagi i zaparcia po wprowadzeniu leku Trittico

Zaczęłam używać Trittico Cr stopniowo od dawki 75 do 150. oczywiście pod kontrolą lekarza. Wcześniej byłam na Kwetaplex 150. Po wprowadzeniu trittico nastąpił spadek wagi i zaparcia. Czy mam zasugerować swojemu lekarzowi zmianę leku? Czy te nieporządane skutki mogą minąć?
KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu

Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?

Depresja bardzo utrudnia funkcjonowanie osoby w środowisku zawodowym, społecznym i prywatnym. Trzeba wiedzieć, kiedy jest moment na zgłoszenie się do specjalisty. O tym opowiada lekarz Zofia Antosik.

Można wprowadzić dietę z większą zawartością błonnika oraz zastosować suplementy diety z błonnikiem lub ziołowe - poprawiające trawienie, te objawy mogą przemijać.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy