Spadek wagi, torbiel jajnika a opóźnienie miesiączki

Witam Mam problem okres miałam 28 lutego trwał 7 dni i zaraz po okresie wspołzyłam z mezem i teraz miałbyc 28 marca ale go nie ma. w ciagu tego miesiaca odchudzałam sie i schudłam 5 kg jakies 2-3 miesiace temu miałam torbiela po porodzie teraz jestem w stesie. czy to moze byc ciaza czy przez to odchudzanie albo powrot torbieli prosze o odp. na maila ulcia9104@wp.pl

Aleksander Ropielewski

Wszystkie z wymienonych przez Panią możliwości mogą powodować opóźnienie miesiączki. Prosze wykonać badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi oraz skontaktować się z ginekologiem.

Może być zarówno ciąża jak i zahamowanie miesiączkowania spowodowane odchudzaniem. Koniecznie należy zgłosić się do ginekologa.